Matouš Kohout vs. Ilja Michněvič

4. 3. 2013

Ve velmi zajímavém zápase podle plných pravidel Muay Thai se představí fanouškům vítěz finálové thaiboxové pyramidy Matouš Kohout, kterému se postaví další mladý a nadějný borec, nebezpečný Ilja Michněvič.

Matouš Kohout trénující pod Zdenkem Švamberkem v TKBC Praha toho vzhledem ke svému věku již stihl opravdu hodně. Má na kontě 26 zápasů, ze kterých pouze 5 prohrál. Pětkrát rovněž ukončil souboj před časovým limitem. Loňský rok byl jeho nejůspěšnější, neboť se stal mezinárodním mistrem ČR v Muay Thai a na ME IFMA obsadil 3.místo. Zvítězil také v Muay Thai pyramidě o profesionální pás CMTA na Souboje Titánů. Matouš vyznává tvrdý agresivní styl, chodí za soupeřem a časté výměny mu nedělají problém. Pracuje na sobě a neustále se zlepšuje. Dokáže zahrozit boxingem i lokty a je vždy je na zápas dobře kondičně připraven.

Ilja Michněvič je bojovník běloruského původu, který vyrostl pod vedením Viktora Petrlíka v Lanna gymu Praha. Komplexní borec, který umí udělat zápas a zahrozit boxingem i kopy. Dokáže čelit tlaku a čekat na svoji chvíli. Tak tomu bylo i v jeho posledním profi zápase, kde zvítězil KO tvrdým a přesným highkickem.

Styl těchto borců je dost odlišný, ale to jen zvyšuje atraktivitu tohoto duelu. oba jsou již dostatečně zkušení a technicky dobře vybavení. Bude velmi zajímavé, kdo se v tomto souboji dravého mládí prosadí.

Kohout vs. Michněvič - mladé pušky na Souboji Titánů Exclusive!

 

Vstupenky do hlediště v ceně 350 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva,
Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 15.3.2013 (pátek)
od 17.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz.
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě v den akce.

 

 

 

Loading...
1