MARTIN ŠOLC na SOUBOJI TITÁNŮ

2. 10. 2016

Chystaná fight card listopadového Souboje Titánů a jeho exkluzivní premiéry pod taktovkou zápasů v nejtvrdším bojovém sportu vůbec - MMA hlásí opravdu parádní "úlovek".
K mé obrovské radosti se totiž můžeme 19.listopadu v plzeňské hale Lokomotivy těšit na borce, z mé strany bez debat jednoho z nejoblíbenějších českých MMA Gladiátorů - Martina ŠOLCE!

Martin ŠOLC
Team: PriMMAt Gym Praha

Jedná se bezesporu o jednoho z nejlepších a zároveň nejtvrdších bojovníků na české scéně vůbec.
Do zlatého fondu českého MMA naprosto bez debat patří i jeho, již legendární zápas s brněnským Samurajem - Jiřím "Denisou" PROCHÁZKOU, kdy sice na papíře oficiálně zvítězil mladý dravec z Brna, jenž aktuálně působí v Japonsku a tamní organizaci RIZIN, ve skutečnosti však zvítězili oba, tedy i "Šolcík", za parádní zápas a výkon v něm.

Pochopitelně to však ze strany "Šolcíka" není jen o tomto zápase, kdepak! Většina jeho zápasů je pro fanoušky v hledišti doslova pastvou pro oči. Naprosto bez přehánění.
Ne nadarmo je tak tento bojovník, jenž je jedním z hlavních pilířů pražského PriMMAt gymu, jedním z nejoblíbenějších bojovníků u nás, jeho jméno má zkrátka zvuk a říz.
Co víc, na rozdíl od jiných, kteří považují za svoji silnou stránku boj na zemi a své soupeře uválet, tak "Šolcík" je pravým opakem, dokud to jen trošku jde, tak se snaží rvát v postoji, a právě proto jsou jeho zápasy tak atraktivní.
Na rovinu, každý, kdo se považuje byť jen trochu za fanouška MMA a bojových sportů celkově, zkrátka 19.listopadu od 18:00 v hale TJ LOKOMOTIVA v Plzni na Slovanech chybět nebude!

Předprodej vstupenek k dostání na recepci HIT reality Plzeň
Jedlová 4, Plzeň Slovany Po - Pá 07 - 17:00 hod
Tel: 377 321 421

Vstupenky si také můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

 

Loading...
1