Martin Gaňo v superfightu!

15. 11. 2013

Rádi bychom všem fanouškům oznámily, že na Souboji Titánů nastoupí v superfightu momentálně asi nejlepší česká welterová váha Martin Gaňo z KTSO JV Praha!

Svěřenec trenéra Jana Vávry má ve 27 letech skvělý rekord 23 zápasů, ze kterých prohrál pouze jediný!! To opravdu není v našich končinách jen tak k vidění..

Martin Gaňo se poprvé důrazně přihlásil ke slovu v roce 2010, kdy se v hotelu Hilton stal mistrem ČR v Thaiboxingu asociace WFCA.V roce 2012 získal titul Intercontinental professional Champion v K-1 asociace WKF.

Čelil již vynikajícím soupeřům jako byl bělorus Yury Satsuk, nebo polský mistr světa WKF Bartosz Botwina. Oba porazil! V posledním titulovém zápase zdolal i francouze Joricka Luisetta.

Martin Gaňo dokáže dělat velké zápasy které zvedají halu ze sedadel. Martin Gaňo je těžko zastavitelný válec v plné síle. Vždy dokonale seřízený stroj, který zatím bezchybně odvádí svoji práci. O jeho soupeři Vás budeme již brzy informovat

Martin Gaňo-Poprvé v Plzni!

Welterový Titán na Titánech!


Předprodej vstupenek zahájen.

Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva,
Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Vstupenky si můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Pro mimo plzeňské je také možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 20.12.2013 (pátek) do 16.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 500 Kč na plochu k ringu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
1