Lucie Mlejnková – tanková divize z Brna!

8. 9. 2012

Kdo má rád něžné pohlaví v ringu, ať zbystří pozornost, protože jedním z adeptů na zápas večera může být právě tento fight!

Šampionce Martině Jindrové se v superfightu K-1 postaví dosud neporažená reprezentantka Muay Thai Brno Lucie Mlejnková! Pojďme si svěřenkyni Karla Kaisera podrobněji představit.

Osmadvacetiletá Lucie Mlejnková se thaiboxu věnouje pouhých 2,5 roku. Má zejména atletickou sportovní minulost, je držitelkou stříbra z akademického MČR v sedmiboji a bronzu v hodu oštěpem. Právě atletice a vrhačským disciplínám nejspíše vděčí za základ svojí síly a výbušnosti. Před tím než začala boxovat, věnovala se i Aikido, paradoxně bojovému umění od ringových sportů velmi odlišnému. Do ringu vlétla jako blesk , vyhrála MČR 2011 v lowkicku a o půl roku později i v K-1. Svůj první reprezentační výjezd rovněž proměnila ve zlato, když zvítězila ve Vídni na ME v disciplíně K-1 organizace WKF. Lucie má na kontě 13 zápasů, všechny vyhrála , polovinu z nich stylem KO!! V některých zápasech své soupeřky doslova „zničila"..Má velmi tvrdý boxing a hlavně neuvěřitelný „tah na bránu", podpořený vynikající kondicí . Její styl je velmi razantní, přímočarý a nese „holandské" charakteristiky. Nabízelo by se srovnání, že Lucie Mlejnková jí „syrové maso", ale to v tomto případě nemůže platit, neboť Brněnská závodnice je striktní vegetariánkou. Že tento zápas bude „MASO" je ale naprosto Jisté!
Jindrová vs Mlejnková- dívčí válka 2 !!

 

Lucie Mlejnková – tanková divize z Brna!

 

 

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 24.11.2012 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

Loading...
1