Libor Staník do Pyramidy!

4. 3. 2011

Jsou to noví bojovníci, kteří přinášejí svěží vítr a konkurenci pro zavedené šampiony. Mají v sobě touhu a hlad po vítězství..Novou tváří jarní pyramidy -72,6 kg bude i reprezentant Xgymu Praha Libor Staník.

Libor Staník začal trénovat Kyokushin Karate ve svých šesti letech, později přešel na kickbox a Muay Thai. Muay Thai trénoval ve Zlíně, Praze, Ostravě a Brně, nyní je opět zpět v Praze, kde trénuje a zápasí za pražský klub X Gym Praha pod trenéry Lukášem Jirkovským a Janem Vlasákem. Po kratší zápasové pauze se loni v prosinci vrátil do ringu, kde porazil na body skvělého borce z pražského Lanna Gymu Juraje Hanulaye. Aktuálně si připsal další cenné vítězství, když zvítězil nad zkušeným Petrem Dvořákem z Hanuman gymu Praha. Je v plné síle a při chuti dokázat v tomto sportu maximum. Tvrdost, bojovnost a neústupnost, to jsou hlavní přednosti tohoto borce, který se již velmi těší, až okusí i plzeňský ring na Souboji Titánů!

Libor Staník

Klub: X gym Praha
Výška: 185 cm
Bilance: zápasů: 17 z toho: výher 15, KO 8, Prohry 2

 

Tvrdost, bojovnost a neústupnost - Libor Staník na Titánech!

 

Vstupenky budou k zakoupení od 14. března ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 8. 4. 2011 (pátek) do 17.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 450 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Loading...
1