Královna českého MMA na Souboji Titánů

5. 10. 2016

Další dílek při sestavování chystané fightcard listopadového Souboje Titánů zná své jméno. 19.listopadu se chystá představení Královny českého MMA, kterou není nikdo jiný než válečnice z Příbrami - Lucie "Bullet" PUDILOVÁ!

Lucie "Bullet" PUDILOVÁ
Team: KBC-Příbram (Gemma Athletic)
MMA record: 5-1

Tato mladá, úspěšná bojovnice z Příbrami, kde se připravuje pod pečlivým dohledem trenéra, kterým je Ladislav ERDELYI st., má potenciál, v brzké době rozrazit bránu nejprestižnější světové organizace UFC. Za poslední rok absolvovovala čtyři zápasy.

V loňském září se postavila ve finské metropoli Helsinkách na akci CAGE 31 domácí hvězdičce - Suvi SALMIMIES a po krásném boji, jenž museli rozhodnout až bodový rozhodčí mohla slavit těsné, přesto zasloužené vítězství naše bojovnice z Příbrami. V listopadu, mimochodem, ve stejném termínu, kdy se konal i SOUBOJ TITÁNŮ (28.11.) se Lucie představila pro změnu ve Švédském království. Kde se nebojácně zakousla do domácí vládkyně a vůbec aktuálně nejlepší bojovnici v celé Skandinávii. A je to právě Lina LÄNSBERG která je doposud vedená červeným písmem, na znamení dosud jediné prohry, kterou Lucie zaznamenala, byť na body. Lina na Lucii rozhodně ještě dlouho nezapomene.

Letos v březnu, na domácí půdě v Příbrami, v historicky prvním ženském titulovém zápase na území ČR se původně měla Lucii postavit němka - Katharina LEHNER, zranění však bylo proti a její pozici vyzyvatelky zaujala maďarka - Melinda FABIÁN.
Po prvním kole byl mistrovský pás organizace GCF pomalu na cestě směr Maďarsko, poté však od začátku druhého kola Lucie obdivuhodně povstala, jako bájný Fénix z popela, každopádně od začátku druhého kola se začali karty pomalu obracet ve prospěch Lucie a po parádním zápase a po - SPRÁVNÉM - rozhodnutí bodových rozhodčích zůstal zaslouženě mistrovský pás v ČR v rukou Lucie.
No a zatím naposledy se Lucie představila nedávno, opět v severské zemi tisíce jezer, Finsku.
Kde na ni tentokrát čekala zkušená, nepříjemná domácí bojovnice - Eeva SIISKONEN a i tentokrát si připsala příbramská bojovnice vítězství, kterým znovu ztuhly úsměvy domácímu publiku, když Lucie dokázala zvítězit na armbar ve druhém kole.

19.listopadu to zkrátka bude nářez...

photo-pg-2378-940-

Předprodej vstupenek k dostání na recepci HIT reality Plzeň
Jedlová 4, Plzeň Slovany Po - Pá 07 - 17:00 hod
Tel: 377 321 421

Vstupenky si také můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

 

 

Loading...
1