Karel Kule na Souboji Titánů!

3. 10. 2019

Karel Kule na Souboji Titánů ‼️
23.Listopadu , TJ Hala Lokomotivy Plzeň.
Hovoříme zde o superfightu, o kterém se v plzeňských ulicích linou legendy více než dva roky a o kterém se rozhodně hovořit bude, ještě minimálně další dva roky i po tomto zápase!

Tento souboj  v mnoha ohledech tak trochu připomíná scénář s filmu Rocky. Protože v tomto zápase nejde jen o vyřizování osobních účtů, ale i také o možnost dát šanci borci ve své podstatě z ulice.
V tomto zápase jde ale také především o sílu, čest a pomoc kamarádovi, kterého vám představíme v další části propagace tohoto zápasu.

Tím borcem, který se v listopadové aréně cti proti Jirkovi Kordovi představí, není nikdo jiný, než plzeňský raider bomber „Karel Kule". A pokud někdo o kvalitách Karla Kuleho jen trochu pochybuje, mohu vás rozhodně ubezpečit, že je to velká chyba! Karel má totiž za svého trenéra a sparingpartnera, jednoho z největších válečníků, kterého kdy Plzeň na Souboji Titánů představila. Není jím nikdo jiný než Honza Tůma! A to mi věřte, že Honza Tůma by si v plzeňském derby rozhodně nedovolil do arény cti postavit nepřipraveného zápasníka! A přesto, nebo snad právě proto, že Karel Kule má fight score pouze tři zápasy, je rozhodně tím ideálním soupeřem na listopadový Souboj Titánů 2019. Protože vyhraných válek na plzeňských ulicích , má Karel Kule nespočet!!!

Takže pokud si dáme dohromady rovnici o dvou neznámých, vyjde nám jasný a adresný výsledek. 23. listopadu nás čeká v aréně cti opravdová a nefalšovaná válka dvou plzeňských bomberů!

 

 

23. listopadu zažije plzeňská aréna na Slovanech válečné peklo v přímém přenosu!
23. listopadu uvidíte Souboj plzeňských Titánů, který rozhodně musíte vidět ‼️
Karel Kule
Age: 42
Weight: 86 Kg
Height:178 cm
Team: CHAR - ON MMA PLZEŇ
Coach: Jan Tůma
RECORD: 3 Fights

Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu první vlnyVstupenky budou k zakoupení i v den akce na pokladně haly.

Bližší informace k předprodeji a objednání vstupenek ke stolkům a VIP vstupenek na čísle +420 731 410 410 nebo na gala@soubojtitanu.cz.
Celé stolky na ploše:
Stolek: 3.- 5.řada pro 4 osoby - 6.000 Kč
Stolek: 2.řada pro 4-5 osob - 10.000 Kč
Stolek: 1.řada pro 6 osoby - 15.000 Kč

VIP GOLD stolky na ploše:
VIP GOLD EXCLUSIVE stolek pro 6 osob - 20.000 Kč

 

 

Loading...
1