Jussi Hullu Jussi SANTALAHTI

4. 10. 2019

Nájezdy severských bojovníků pokračují!!

V jednom z hlavních taháků nadcházejícího galavečera bude bezesporu zápas Jirky Žáka.
A proti komu že se to vlastně postaví? Inu, myslím že nadešel správný čas odtajnit jméno borce, který bude 23.listopadu soupeřem našeho Krále z Chomutova.

Jussi "Hullu Jussi" SANTALAHTI Jedná o velmi kvalitního finského borce, jenž už se dokonce v nedávné minulosti představil na českém území. Konkrétně se tak stalo v červenci loňského roku v Praze na akci All Stars Fight 5, kde si dokázal poradit i s jiným velice silným bojovníkem Lukášem "Fuki" Dvořákem, jehož mimochodem na profi scénu nepřivedl nikdo jiný než Petr "Khru" Macháček z pražského Hanuman gymu.

Jussi Santalahti pochází z přístavního města Turku, které se nachází v jihozápadní části Finska. Narodil se 18.března 1994. Jedná o nejlepšího finského bojovníka ve váhové kategorii -81 kilogramů. Dosavadní zápasová bilance tohoto, 190 centimetrů vysokého vikinga budí respekt, k dnešnímu dni má zapsáno rovných 30 vítězství (8x KO) a pouhé 2 prohry. V thajském boxu se jedná o juniorského šampiona Finska 2010/2011 či trojnásobného seniorského šampiona Finska (2012, 2015,2016.

Jak jsem již zmiňoval, loni se tento vytáhlý finský dravec střetl na exkluzivně obsazeném turnaji All Stars Fight 5 v Praze s naším Lukášem Dvořákem, kterého i dokázal porazit. Lukáš se sice momentálně věnuje, a nutno podotknout že úspěšnému vystupování v MMA, nicméně určitá odveta, a pomsta svého kamaráda se naskytne jednomu z nejúspěšnějších českých bojovníků historie, Jiřímu Žákovi.

Dokáže tento dlouholetý pilíř a stálice české scény zkrotit hladového a nebezpečného dravce ze země tisíce jezer? To se dozvíme již 23.listopadu v Plzni, v hale Lokomotivy.

Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu první vlny


Vstupenky budou k zakoupení i v den akce na pokladně haly.

Bližší informace k předprodeji a objednání vstupenek ke stolkům a VIP vstupenek na čísle +420 731 410 410 nebo na gala@soubojtitanu.cz.

Celé stolky na ploše:

Stolek: 3.- 5.řada pro 4 osoby - 6.000 Kč
Stolek: 2.řada pro 4-5 osob - 10.000 Kč
Stolek: 1.řada pro 6 osoby - 15.000 Kč

VIP GOLD stolky na ploše:
VIP GOLD EXCLUSIVE stolek pro 6 osob - 20.000 Kč

 

 

Loading...
1