Josef Talafous

19. 3. 2018

Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si vám představit druhého představitele dubnové série Souboje Titánů v řadě, kterým je krumlovský rodák, žijící v Českých Budějovicích Josef Talafous. Zástupce Gladiátors Gymu a odchovanec trenéra Michala Nováka se věnuje Muaythai již od svých 15 let. Ve svých 21 letech má před sebou obrovskou výzvu, kterou je porazit loňského vítěze finálové listopadové pyramidy Souboje Titánů Bernarda Plavce.

Pro Josefa Talafouse je to již druhé vystoupení na Souboji Titánů, ovšem nyní má před sebou opravdu tvrdý oříšek. Když říkám tvrdý, myslím to do slova a do písmene. Všichni si pamatujeme loňskou suverénní jízdu Bernarda Plavce, který vyhrál všechny fighty v pyramidě stylem K.O. Ovšem pokud někdo v současné době může Bernarda Plavce porazit, je to právě Josef Talafous. Josef je neméně tvrdým fighterem a je také jedním z nejkomplexnějších fighterů ve váhové kategorii do 75kg. Svým agresivním pojetím boje, disponujícím vysokou kvalitou technických parametrů je Josef Talafous rozhodně tím pravým soupeřem a jednoznačnou výzvou pro Bernarda Plavce. Vzhledem k faktu, že Josef Talafous již vyhrál nominační pyramidu na nadcházející Mistrovství Evropy Muaythai 2018, slibuje tento duel rozhodně kvalitní podívanou té nejvyšší kvality!

Kdo bude v dubnové sérii v tomto duelu králem arény souboje Titánů? Na tuto otázku budeme znát odpověď již 21 dubna v prostorách kongresového sálu Parkhotelu Plzeň.

Josef Talafous: 31 fights, 25 win, 6 loss, 9 K.O. Titles: Vícemistr Evropy Muaythai 2017
21 let, trenér: Michal Novák, klub: Gladiátors Gym České Budějovice.

Vstupenky si můžete objednávat přes email: gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Předprodej vstupenek: Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

 

Loading...
1