Jiří Štádler vs. Lukáš Plzák superfight v boxu!

4. 12. 2013

Stálici Souboje Titánů, domácího Jiřího „George" Štádlera, není fanouškům jistě nutné zvlášť představovat .

Jirka před deseti lety začínal na Titánech v předzápasech a jeho strmá sportovní kariéra se každoročně zrcadlila i na Plzeňském Galavečeru, po všechny roky jeho trvání.

Štádler byl vždy „univerzální voják", který dokázal na vysoké úrovni zápasit v karate, boxu, fullcontactu, lowkicku i K-1. Získal několik světových a evropských amatérských titulů v kickboxingu a má vzhledem ke svému mládí obrovské mezinárodní zkušenosti.

Jeho superfight bude tentokrát v boxu. A bude mít grády, protože mladý dravec Lukáš Plzák boxující ligu v Kladně a extraligu v Mostě, právě před dvěma měsíci Jiřího Štádlera porazil v ligovém utkání na body!

Rematch tedy bude pod září mnohem silnějších reflektorů! Diváci se mohou těšit na vyhecované utkání ,kde každý z boxerů vyznává jiný styl. Štádler je „tanečník" se skvělým pohybem a reflexy. Lukáš Plzák boxuje z dvojáku a jde si tvrdě za úderem. To vše ve velmi živé váze -69kg. Bude se na co dívat!

 

Štádler vs Plzák
Boxerský superfight na Titánech!

Předprodej vstupenek zahájen.

Vstupenky do hlediště v ceně 370 Kč (předprodej) jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva,
Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Vstupenky si můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Pro mimo plzeňské je také možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 20.12.2013 (pátek) do 16.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 500 Kč na plochu k ringu.

 

 

 

Loading...
1