Jan VAŠŮT na Souboji Titánů

22. 10. 2019

Slezský orel Jan "Polák" VAŠŮT, hájící však již nějaký ten čas barvy plzeňského Yaksha Gymu se vrací do arény Souboje Titánů.

Na tradičním místě - městské sportovní hale TJ LOKOMOTIVA na Slovanech, v tradičním termínu, druhé poloviny listopadu, konkrétně 23.listopadu.

V jednom ze zápasů se můžete těšit na bojovníka reprezentující plzeňský team YAKSHA GYM, sídlící na plzeňské Košutce.
Jde o bojovníka, který pochází z hrdého Slezského Království, konkrétně jeho metropole Opavy, kde se rodí ti nejsilnější, které naše země má. Zkrátka život na severu Moravy není ani zrovna přívětivý.
Tedy k mé obrovské radosti se jedná o bojovníka, kterému v žilách koluje stejná krev, jako v mých žilách.

Jan "Polák" Vašůt jest 25-letý svěřenec dobře známého a bojem mezi šestnácti provazy otřelého Lukáše Šimka z již už zmíněného Yaksha Gymu Plzeň.
K bojovým sportům ho v 16-ti letech přivedl v jeho rodné Opavě Josef Proschl, což je mj. několikanásobný mistr České republiky v boxu a K1. U pana Proschla se Honza připravoval do svých dvaceti, kdy přešel do Plzně k Lukáši Šimkovi, u kterého jest dodnes.

Mezi jeho vzory patří na Souboji Titánů dobře známý "Král Šumavy" Daniel Vítovec.
Ze zahraničních bojovníků patří k jeho velkým oblíbencům "Turecký Tyson", legenda zápasů K1, Šampion GLORY a dnes fighter UFC - Gokhan Saki.
Ovšem, na otázku, zda by Honzu lákal přesun k MMA, po vzoru Sakiho přišla odpověď hodna srdcaře, který má v srdci již pevně zakořeněný styl K1, sice jak praví, nikdy neříkej nikdy, ale MMA svoji budoucnost on sám nevidí.

188 cm vysoký a 86 kilogramů vážící Slezský Gladiátor se pyšní bilancí činí 28 zápasů - 18 vítězství - 10 proher / 3 KO
Před dvěma lety absolvoval premiéru na profesionální scéně, kde má k dnešnímu dni zapsány 3 zápasy, ze kterých odešel jednou jako vítěz a dvakrát poražen.

Zároveň se jedná o velmi nadějnou mladou krev, která má na svůj stále ještě mladý věk již řadu úspěchů, především v Kickboxu a K1.
Jedná se o českého šampiona amatérské ligy v K1 federace CSFu 2017, zároveň vicemistra České republiky v K1, šampiona CSFu v lowkicku (Kickbox) 2017, vítěze Czech Open 2017 a v letošním roce vybojoval dvakrát bronz na MČR v kickboxu, konkrétně v lowkicku a K1.

Buďte si jisti, že tento mladý dravec, který by jednou velmi rád absolvoval předzápasovou přípravu v tradiční destinaci Tiger gymu v Thajsku se 23.listopadu vyždímá maximum svých sil, aby na konci zápasu rozhodčí zdvihl na znamení vítězství jeho ruku.
Aby svého soupeře zničil jako pitbul hadrovou panenku.
Aby jeho respekt u soupeřů dál jen a jen rostl.
Aby mohlo Slezské Království dál být pyšné na své odhodlané, tvrdé válečníky..

photo-pg-2532--

 


Vstupenky budou k zakoupení i v den akce na pokladně haly.

Bližší informace k předprodeji a objednání vstupenek ke stolkům a VIP vstupenek na čísle +420 731 410 410 nebo na gala@soubojtitanu.cz.

Celé stolky na ploše:Stolek: 3.- 5.řada pro 4 osoby - 6.000 Kč
Stolek: 2.řada pro 4-5 osob - 10.000 Kč
Stolek: 1.řada pro 6 osoby - 15.000 Kč

VIP GOLD stolky na ploše:
VIP GOLD EXCLUSIVE stolek pro 6 osob - 20.000 Kč

 

Loading...
1