Jakub Mencl vs. Vilém Fencl: Supertíhy v akci!

29. 2. 2012

Zápasy „velkých kluků" vždy přitahují zaslouženou pozornost. I tentokrát se bude na co dívat, neboť se v ringu srazí celkem 220 kg živé váhy stylově velmi podobných borců.


Plzeňák Jakub Mencl boxující za Spartak Žebrák Muay Thai není na Souboji Titánů nováčkem. Nebál se před dvěma lety postavit Petru Horáčkovi, a i když neuspěl, zanechal dobrý dojem. V loňském listopadovém finále potom již nezaváhal a v „Bitvě o plzeňskou supertíhu" porazil hlavně díky svým lowkickům tvrďáka Pavla Plešince. Jakub Mencl je mistrem republiky v lowkicku a K-1 z roku 2010. Vyhrál i turnaj Czech Open. Jedná se o komplexního zápasníka, který na svoji váhu velmi dobře kope, má přehled, klid a „K.O. spirit", protože polovinu ze svých 20 výher dosáhl před limitem. Prohrál jen šestkrát. Kondičně bývá velmi dobře připraven a dokáže dělat velmi atraktivní zápasy.


Jeho soupeř Vilém „Shunka" Fencl závodí za Bulldogs gym Czech fighters Team Mladá Boleslav. V osmnácti zápasech dokázal dvanáctkrát zvítězit. Dvakrát vybojoval stříbro na mezinárodním turnaji Czech Open a je mistrem ČR v K-1 pro rok 2011. Svěřenec trenéra Radka Kutlocha má zajímavý „thajský" styl, který není u těžkých vah příliš obvyklý. Dokáže dobře používat kolena a i jeho pojetí zápasení je velmi aktivní. Vše nasvědčuje tomu, že toto bude zápas v tempu, pokud jeden ze soupeřů neskončí K.O. Oba do toho umí praštit!

Mencl vs. Fencl
Podobnost čistě náhodná...

 

 

Vstupenky jsou k zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.
Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě v den akce.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 14.4.2012 (sobota) do 17.00 hod.

Loading...
1