Jakub Klauda do Pyramidy

29. 10. 2018

Vážení přátelé bojových sportů a Souboje Titánů zejména. Představujeme vám prvního zástupce letošní finálové pyramidy ve váze do 91kg Jakuba Klaudu. Tento trutnovský bomber je jedním ze zástupců České republiky pyramidy Souboje titánů, který v listopadu bude hájit barvy nejen trutnovského Highlanders, ale i českého Muaythai.

Jakub se pyšní mnoha evropskými tituly a především jedním titulem vicemistra světa. Ovšem jeden titul, kterým je právě pás Souboje Titánů, mu v jeho sbírce stále chybí. Jakub Klauda je prototypem tvrdého válečníka trutnovské Highlander školy. Naváže Jakub na vítězné tažení v evropských šampiónech? Potvrdí klubovou pověst top válečníků trutnovského Highlanders? Na tuto otázku budeme již v brzy znát odpověď.

17 listopadu v plzeňské hale Lokomotivy na Slovanech, budou opět dunět sálem údery pěstí, loktů, kolen a lowkicků!

17. listopadu bude opět aréna cti prosáta potem a krví gladiátorských válečníků. Boj o krále Souboje Titánů, právě začíná. Příprava je v plném proudu a vy se máte rozhodně na co těšit!

17. Listopadu bude plzeňská hala na Slovanech slavit již patnáctý titul krále Souboje Titánů. To musíte vidět! Kdo nepřijde, jakoby ten den nežil...

Jakub Klauda:
52 fights,39 win, 13 loss, 6 K.O.
Více mistr ČR 2011 Více mistr Evropy Portugalsko 2013 Mistr Evropy Chorvatsko 2016 Mistr Evropy Francie 2016 Mistr Evropy Česká republika 2018 Vícemistr světa Bělorusko 2017 Druhý vicemistr Světových her z Polska
25 let, trenér: Radek Horák,Tomáš Matoušek
klub: Highlandes Trutnov

 


Vstupenky si můžete objednávat přes email: gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Předprodej vstupenek: Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod.
Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

 

Loading...
1