Holá vs Svobodová.

27. 2. 2012

Alena Holá se vrací do Plzně!
V superfightu thaiboxing- 56kg.se střetne s Kateřinou Svobodovou.

Alena Holá reprezentující Spartak Žebrák měla loni výbornou sezonu, ve které vyhrála mistrovství světa WKA a prohrála za celý rok z devíti duelů pouhé dva, a to těsně na body. Tím prvním byl boj na pět kol o profi pás WAKO-PRO s Paolou Cappuci v Itálii, a tím druhým strhující bitva s Evou Líškovou, kde rozhodlo až nastavené kolo. Alena je komplexní zápasnicí, která se pořád zlepšuje, oproti minulému období posílila boxing a celkové silové parametry. Má za sebou těžké zápasy a již značné mezinárodní zkušenosti. Na scéně se pohybuje přes 10 let. 3x zápasila o světový profi titul. Umí „udělat" zápas a rovněž ráda baví diváky svými show nástupy.


Její soupeřka Kateřina Svobodová, jež momentálně žije ve Francii a boxuje za Maximus Promo Team je velmi zkušenou zápasnicí, která v ČR sbírala výhry v lowkicku a thaiboxingu již v období let 2002-2004 kdy reprezentovala pražský Delroys Gym. Později se připravovala v 8 Strikes pod trenérem Adamem Pengsawangem. Na kontě má 25 zápasů. Má velmi vysokou postavu, a dokáže této výhody v boji velmi dobře využívat. Je držitelkou těchto titulů:
2002, 2004 1st place - Czech Open, International Kickboxing Tournament
2002, 2004 - Champion of Czech Republic in kickbox-lowkick.
Obě závodnice se již střetli před sedmi lety.. Nyní nazrál čas pro odvetu!

 

Holá vs Svobodová
Dívčí válka 2!

 

 

Vstupenky jsou k zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.
Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě v den akce.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 14.4.2012 (sobota) do 17.00 hod.

Loading...
1