Hlavní zápas odložen

10. 10. 2022

Vážení sportovní přátelé s lítostí vám oznamujeme, že plánovaný zápas Bare knuckle boxingu který měl být v termínu 19. Listopadu, budeme nuceni přesunout na náhradní termín. Bohužel došlo ke zranění hlavního aktéra finálového duelu , Zdeňka „Gauny“ Pernici. A protože team Souboje Titánů si vždy zakládal na preciznosti a vysoké kvalitě, nemůžeme tuto nepříjemnou skutečnost ignorovat.

Naším provozním cílem vždy bylo a je i nyní, docílit v každé sérii Pyramidy Souboje Titánů té nejvyšší úrovně a to jak v organizaci turnaje jako takového, tak zejména i v zajištění těch nejlepších a nejatraktivnějších duelů. A právě výše uvedený zápas byl tím klíčovým, kterým jsme chtěli odstartovat právě naprosto novou éru turnaje Souboje Titánů.

Plánovaný termín odkladu Pyramidy Souboje Titánu směřujeme na druhou polovinu měsíce března 2023. Pochopitelně tím i podstatně zvyšujeme spektrum výběru kvalitních fighterů, který se právě po novém roce, vykrystalizuje do optimálního výběru. A to jak ze strany doléčení všech zranění sportovců, tak i z hlediska kvalitnějšího výběru pro nasazení právě do plánovaných atraktivních duelů.

Prestiž, kvalita a vysoká, úroveň jsou pro Team Souboje Titánů nejen synonyma reklamního marketingu, ale zejména závazné atributy všech aktérů, kteří se na organizaci celého turnaje podílejí.

Za celý team Souboje Titánů vám přejeme všem pevné zdraví a pevně věříme, že zůstanete i nadále našimi fanoušky, jako tomu bylo i doposud. 

Loading...
1