Halou na Lokomotivě otřesou Souboje Titánů

23. 11. 2012

Plzeň - Teplota stoupá a již brzy nadejde bod varu. Už jen den a vypukne další Souboj Titánů - dnes už tradiční galavečer opět servíruje fanouškům pikantní menu, přičemž pořádnou dávku chilli nabídne eliminace do 86 kg podle pravidel K-1.

O korunu krále Titánů se porvou Slovák Cingeľ, domácí drtič Jan „Iron" Tůma a hvězdný David Keclik, který bude v sobotu atakovat hattrick. Jméno posledního fightera odtajnili pořadatelé až včera. „Zmíněnou trojici doplní Toni Milanovic z Chorvatska," nechal se slyšet hlavní organizátor akce Marek Kaigl.

Sympatie nejen pořadatelů, ale celé zaplněné arény bude mít domácí Tůma, který se v eliminaci představí vůbec poprvé. „Co mě k rozhodnutí vedlo? Chci zkusit něco nového a boxovat více zápasů," prozrazuje miláček domácího publika Tůma.

Konkurence je opravdu nabitá, s tím si však Tůma hlavu neláme. „Soupeři budou určitě našlápnutí, ale nijak výrazně jsem je nestudoval," říká plzeňský borec, který se houževnatě připravoval v pražském Hanuman Gymu s Petrem Macháčkem.

Na jaře se v rámci Souboje Titánů Exclusive střetl s famózním Filipem Sýkorou a jejich bitva byla oslavou bojových sportů. Sýkora však k překvapení všech znenadání přerušil aktivní kariéru, odvetu tak musí diváci oželet. „Mrzí nemrzí, já ke každému souboji přistupuji stejně," odpovídá rezolutně Tůma.

„Těším se na domácí prostředí, diváci jsou pro mě tím pravým motorem," chválí plzeňské publikum Tůma a jedním dechem dodává: „Přijďte se v sobotu podívat, každý zápas bude skvělou podívanou."

Plzeň má ještě další želízka v ohni, jedním z nich je talentovaný Jiří „George" Štádler, který drží mnoho titulů z amatérských evropských i světových šampionátů. Před zraky burácející haly vyzve slovenského bojovníka Páleše. „Na Titány se moc těším. O svém soupeři příliš mnoho nevím, uvidíme až v ringu," usmívá se plzeňský mladík.

„Připravoval jsem se hlavně s tátou, ale také v Naramě nebo s Lukášem Navrátilem, formu jsem ladil také při sparingách," prozrazuje plzeňská naděje bojových sportů.

A koho Jiří Štádler favorizuje na celkové vítězství v eliminaci? „Očekávám vyrovnané bitvy. Nechám se překvapit, ale samozřejmě budu fandit Tůmičovi," usmívá se „Geoge" Štádler.

Stejně jako jeho kolega se těší na domácí prostředí. „V Plzni se mi zápasí moc dobře, publikum je skvělé. Věřím, že fanoušci dorazí v hojném počtu a podpoří všechny plzeňské borce," přeje si talentovaný Plzeňan Jiří Štádler.

Souboje v plzeňské Městské hale se naplno rozjedou v 16 hodin, v 18 hodin bude zahájen hlavní program.
Kdo s kým

Eliminace: David Keclík, Jan „Iron" Tůma, Miroslav Cingeľ, Toni Milanovic .

Superfighty: Pavel Plešinec v. Alan Kapetanovič, Jiří „George" Štádler v. Milan Páleš, Šimon Kutač v. Marek Cupka, Jakub Mencl v. Václav Pejsar, František Argaláš v. Vít Lexa .

Pyramida o profi mistra ČR
v Muay Thai: Jan Moncol,  Matouš Kohout, Vladimír Říha, Bařinka.

Martin Šiška

 

 

Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

 

 

 

Loading...
1