David Vávra na Souboji Titánů

13. 10. 2019

Mladá plzeňská krev se hlásí o slovo. 
Co by to bylo za Souboj Titánů, kdybychom vám nepřinesli zápasy místních talentovaných bojovníků. Ani tentokrát fanoušek domácích borců nepřijde zkrátka.

O vaši přízeň se v listopadu chystá ucházet plzeňský bojovník David Vávra, kterého čeká premiéra v zápase s pravidly K1. Až dosud totiž tento 24-letý borec nastupoval do čistě boxerských střetnutí, kde by měl mít na svém kontě něco okolo 22 zápasů na amatérské scéně, nicméně z posledních pěti zápasů má úctyhodnou bilanci 4 vítězství a 1 prohra.

Mezi šestnácti provazy začínal oproti jiným v pozdějším věku, konkrétně až v 19 letech, do té doby se věnoval kopané, ve které však neviděl budoucnost, a když se naskytla možnost bojových sportů, nebylo co řešit.

Bojovými sporty byl doslova nadšen a propadl jim tak, že věděl hned jakým směrem se chce do budoucna vydat.
Na dotaz, jestli má nějaký vzor, ke kterému vzhlíží David odpověděl, že sice vyloženě boxerský vzor nemá, nicméně jako ke sportovci chová obrovskou úctu a sympatie k prvnímu českému bojovníkovi v UFC, Karlosovi Vémolovi. Pro jeho vůli a pracovitostí a obrovskou dřinu, kterou podstoupil a podstupuje stále.

Cílevědomost, vůle, obrovská pracovitost a přesto všechno obrovská pokora, to jsou věci, kterými bych charakterizoval mladého plzeňského bojovníka Davida Vávru, který je připraven tvrdě pracovat na tom, aby si splnil sny v podobě zápasů v prestižních zahraničních organizacích, ve kterých by rád docílil úspěchu, nejlépe v podobě nějakého titulu.

Davidovi, který mimochodem v den Souboje Titánů, 23.listopadu oslaví nejen svoji premiéru v K1, ale zároveň i své narozeniny (bude mít 25 let ) a také se mu toho dne splní i velký sen v podobě zápasu na Souboji Titánů.

Když Davidovi bylo 16 let, bylo jeho přáním se na Souboji Titánů jednoho dne představit, přímo mezi šestnácti provazy.

23.listopadu 2019, v den jeho narozenin se mu to splní!

 

Předprodej vstupenek za zvýhodněnou cenu první vlny


Vstupenky budou k zakoupení i v den akce na pokladně haly.

Bližší informace k předprodeji a objednání vstupenek ke stolkům a VIP vstupenek na čísle +420 731 410 410 nebo na gala@soubojtitanu.cz.

Celé stolky na ploše:Stolek: 3.- 5.řada pro 4 osoby - 6.000 Kč
Stolek: 2.řada pro 4-5 osob - 10.000 Kč
Stolek: 1.řada pro 6 osoby - 15.000 Kč

VIP GOLD stolky na ploše:
VIP GOLD EXCLUSIVE stolek pro 6 osob - 20.000 Kč

 

Loading...
1