Cyril Pohl do pyramidy

29.10.2018

Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si vám představit dalšího českého zástupce listopadové finálové pyramidy Souboje Titánů do 91kg. Cyril Pohl je typický představitel tvrdého fightera s atraktivním útočným stylem. Cyril trénuje 9 let v pražském BT GYM, pod vedením neméně kvalitního bývalého fightera a dnes již trenéra, Míry Šafry. Cyril je druhým zástupcem české reprezentace velice kvalitně obsazené evropské pyramidy těžké váhy, kde rozhodně o tvrdost a atraktivní výměny nebude nouze.

17. listopadu se tedy rozhodně máte na co těšit!

17. listopadu budou opět dunět v aréně Souboje Titánů tvrdé pěstě a lowkicky!

Již po patnácté bude plzeňská hala na Slovanech psát dějiny Souboje Titánů v aréně cti. Bitva novodobých gladiátorů se blíží, protože v listopadu pyramida Souboje Titánů představí v plzeňské hale Lokomotivy evropskou elitu Muaythai!

17. listopadu nesmíte v plzni na Slovanech chybět!

Cyril Pohl: 30 fights, 25 win, 5 loss, 8 K.O. Titles: Vítěz Evropského poháru K1 2015 Vítěz mezinárodního mistrovství ČR - K1 WAKO pro 2018
Věk: 29 let, trenér: Míra Šafra, klub - BT GYM Praha


Vstupenky si můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Předprodej vstupenek: Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.