Cyril POHL na Souboji Titánů

20. 10. 2019

Tento bojovník s obrovskou silou a pro fanoušky atraktivním útočným stylem zápasení, kdy vše hrne směrem vpřed a jeho soupeři mnohdy nestíhají pod salvou úderů a kopů najít účinný plán obrany se již deset let připravuje v pražském BT Gymu, pod vedením Míry Šafra, který jest sám někdejší tvrdý a úspěšný Fighter.

Cyril, jak už jsem naznačil v nedávné minulosti na Souboji Titánů vystoupil. A ne pouze jednou. Před dvěma lety na jaře nejdříve v zápase K1 knockoutoval svého soupeře z Chorvatska, veleúspěšného bojovníka z prestižních, především MMA organizací jako jsou ruská ACB (dnešní ACA) či americký Bellator MMA, Stjepana "Stipeho" Bekavače, jinak našeho šampiona z historicky prvního a dosud jediného galavečera Souboje Titánů, který se odehrál v oktagonu mma.

Loni na podzim Cyril nastoupil pro změnu do kvalitně obsazené pyramidy European Muay Thai league. Kde však bohužel prohrál hned v prvním zápase s tureckým soupeřem na body. Nedal však svoji kůži lacino a jeho soupeř ztratil během vzájemného zápasu mnoho sil.

Cyril POHL je vítěz Evropského poháru K1 v roce 2015 nebo vítěz mezinárodního šampionátu WAKO K1 v loňském roce v Praze. Cyril je člověk, který se bojovými sporty v prvé řadě baví, podle slov z jednoho jeho staršího rozhovoru říká, že neboxuje pro peníze či obdiv, nýbrž pro radost a hezké zážitky. A nutno podotknout, že svým stylem zápasení, nejen že dokáže otrávit a zničit nejednoho svého soupeře, ale předně dokáže připravit krásné zážitky i fanouškům na tribunách. 23.listopadu 2019 v Plzni tomu nebude jinak!!

photo-pg-2530--

 


Vstupenky budou k zakoupení i v den akce na pokladně haly.

Bližší informace k předprodeji a objednání vstupenek ke stolkům a VIP vstupenek na čísle +420 731 410 410 nebo na gala@soubojtitanu.cz.

Celé stolky na ploše:Stolek: 3.- 5.řada pro 4 osoby - 6.000 Kč
Stolek: 2.řada pro 4-5 osob - 10.000 Kč
Stolek: 1.řada pro 6 osoby - 15.000 Kč

VIP GOLD stolky na ploše:
VIP GOLD EXCLUSIVE stolek pro 6 osob - 20.000 Kč

 

Loading...
1