Cyril Pohl do pyramidy

29. 10. 2018

Vážení sportovní přátelé, dovolujeme si vám představit dalšího českého zástupce listopadové finálové pyramidy Souboje Titánů do 91kg. Cyril Pohl je typický představitel tvrdého fightera s atraktivním útočným stylem. Cyril trénuje 9 let v pražském BT GYM, pod vedením neméně kvalitního bývalého fightera a dnes již trenéra, Míry Šafry. Cyril je druhým zástupcem české reprezentace velice kvalitně obsazené evropské pyramidy těžké váhy, kde rozhodně o tvrdost a atraktivní výměny nebude nouze.

17. listopadu se tedy rozhodně máte na co těšit!

17. listopadu budou opět dunět v aréně Souboje Titánů tvrdé pěstě a lowkicky!

Již po patnácté bude plzeňská hala na Slovanech psát dějiny Souboje Titánů v aréně cti. Bitva novodobých gladiátorů se blíží, protože v listopadu pyramida Souboje Titánů představí v plzeňské hale Lokomotivy evropskou elitu Muaythai!

17. listopadu nesmíte v plzni na Slovanech chybět!

Cyril Pohl: 30 fights, 25 win, 5 loss, 8 K.O. Titles: Vítěz Evropského poháru K1 2015 Vítěz mezinárodního mistrovství ČR - K1 WAKO pro 2018
Věk: 29 let, trenér: Míra Šafra, klub - BT GYM Praha


Vstupenky si můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Předprodej vstupenek: Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

 

Loading...
1