Rozloučení s boxerskou legendou

28. 8. 2022

Absolutní ozdobou letošního Souboje Titánů bude rozloučení s boxerskou legendou plzeňské boxerské scény Pabla Šoura, ve svém posledním titulovém zápase své kariéry. V tomto duelu o pás supertěžké váhy v plzeňské aréně cti, završí Pavel Šour svojí mnohaletou bohatou profesionální kariéru!

Dále se můžete těšit na naprosto novou disciplínu, která vznikla právě modifikací nově vznikajících pravidel všech disciplín dnešních bojových sportů.

Tou disciplínou je právě nyní nově i na turnaji Souboje Titánů – Street Fight, kde jedinou a možnou výhrou každého fightera je právě ukončení zápasu pouze K.O. Zápas tedy může skončit buď knockoutem, případně prodloužením o extra round a pokud ani v prodloužení nepadne rozhodnutí K.O., zápas skončí remízou. Tímto systémem tlačíme fightery do daleko větší tvrdosti, která je ve své podstatě jedinou možnou cestou k výhře červeného, nebo modrého rohu.

Výhra, nebo nic!

Již žádné polemiky o tom že nikdo vyhrál neprávem na body, nebo že to viděli diváci jinak. Ne, žádné polemiky o tom, zda byl zápas zmanipulován rozhodčím apod…

Nic takového už na Souboji Titánů v disciplíně Street fight neuvidíte! V každém zápase, musí vždy zaznít jasné stanovisko!

V přeneseném slova smyslu "Černá, nebo bílá", a protože černobílé jsou jenom zebry, tak v tomto ohledu vyhraje buď modrý, nebo červený roh. A to vždy!

TEČKA!

Z tohoto pohledu tedy remíza ve své podstatě nic neřeší, čímž je zajištěn předpoklad vysoké atraktivity každého duelu. Z hlediska divácké atraktivnosti jsme tedy pro Vás diváky připravili naprosto novou neočekávanou disciplínu, kde není prostor ani pro taktizování, ani pro nadržování soupeři v podobě bodového hodnocení. Zápas se tímto nejrelevantněji přibližuje k pouličním bitkám, kde jde pouze o to soupeře složit a zvítězit! Nic mezi výhrou a prohrou neexistuje. Protože remíza ani na ulici vítěze nestanoví a ani nic neřeší…

Proto tato nová pravidla, nový náboj, nový fighteři, nová krev v Aréně Cti, proto nově STREET FIGHT!

Ale abychom nehovořil pouze jen o novinkách, tak i nyní jsme si pro vás připravili legendy bojových sportů, ovšem tentokrát již v novém kabátě. Jedním z nich bude i brněnský rodák a legenda české Muaythai scény, Zdeněk „Gauny“ Pernica.

Gauny se na scénu Souboji Titánů vrací více než po deseti letech. V té době se zde předvedl opravdu v excelentní formě. A o to je jeho zápas atraktivnější, protože jej uvidíte v zápase boxu bez rukavic s příznačných názvem KNUCKLE BOXING. A k této disciplíně se ještě vícekrát vrátíme i v dalších příspěvcích.

Síla a čest všem válečníkům, kteří arénou cti Souboje Titánů v minulosti prošli a ještě projdou. Protože 19. listopadu v plzeňské Lokomotivě na Slovanech, máte jedinečnou možnost být živě při tom právě Vy!

19. listopadu plzeňská aréna cti na Slovanech

19. listopadu poprvé na Slovanech STREET FIGHT a KNUCKLE BOXING!

19. listopadu Pyramida Souboje Titánů - titulové rozloučení s legendou plzeňské boxerské scény Pavla Šoura

bm_st2022_rijen_fb_cover_1_2

Loading...
1