Brian Bad Ass Douwes- soupeř Luboše Raušera o Titul!

26. 10. 2014

Luboš Raušer to v zápase o evropský titul WFCA v těžké váze nebude mít vůbec jednoduché. Jeho soupeřem bude holanďan Brian „Bad Ass" Douwes!
Tento borec začal s Muay Thai již ve 14ti letech pod šampionem Gilbertem Bellantinem. Dodnes boxuje za Top Team Beherwijk. Za 10 let v profiringu nasbíral mnoho mezinárodních zkušeností a čelil mnoha slavným jménům. Některé dokázal porazit (Poturak, Gerges, MC Sweeny) remizoval s Rico Verhovenem, a prohrál s borci jako Samedov ( po ext. roundu), Ghita, nebo Anderson Silva! Z 54 zápasů jich 32 vyhrál.Zápasil po celém světě a zůčastnil se eventů jak K-1 World Grand Prix, Enfusion nebo SuperKombat. Na posledně jmenovaném gala absolvoval i svůj poslední zápas, který prohrál na body s „Karpatskou smrtí" Catalinem Morosanu. Z posledních pěti zápasů ovšem čtyři vyhrál!
Sečteno podtrženo. Do Plzně dorazí bojovník světové úrovně, který má velmi podobné fyzické parametry jako Luboš Raušer a také stejný KO potenciál. půjde o hodně, o evropský titul W.F.C.A. jak to dopadne, netušíme. Ale víme jistě , že to bude mela!!
Buďte s námi u toho!


Luboš Raušer vs Brian Douwes
Titán proti Titánovi!

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 400 Kč jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly
TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.
Vstupenky na plochu za 500 Kč a stolky k ringu pro 4 osoby které jsou již od 6000 Kč jsou na objednávku přes email.
Všechny druhy vstupenek si můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Pro mimo plzeňské je také možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 28.11.2014 (pátek) do 16.00 hodin.

 

Loading...
1