Boxerský zápas na Titánech.

10. 3. 2015

Dne 4. Dubna 2015 se v hale TJ Lokomotiva Plzeň koná prestižní Souboj titánů, kde poměří své síly, vytrvalost a odhodlanost borci té nejvyšší úrovně za skvělé atmosféry. V boxerském zápase na 3 x 3 minuty se představí domácí Jakub Korbel a jako jeho soupeř nastoupí René Molík z BC Asfalt Králův Dvůr.

Zkušený Jakub Korbel trénuje za oddíl BC Star Plzeň pod vedením trenéra a bývalého profesionálního boxera Radka Semana. Přestože je Korbelovi teprve 18 let, za sebou má již 70 utkání v ringu a drží titul dvojnásobného mistra republiky za rok 2012 a 2014, kategorie junioři. Mezi další obrovský úspěch, kterým se může pyšnit, patří vyboxování 16. místa na mistrovství světa v juniorech v Bulharsku. Jeho soupeř, jednadvacetiletý Molík však nezůstává v ničem pozadu a na svém kontě má odboxováno 55 zápasů.

Oba boxeři se již jednou střetli v loňském roce, kdy souboj dopadl vítězně pro plzeňského Jakuba Korbela. O to zajímavější teď bude sledovat odvetný zápas těchto našlapaných borců ve váhové kategorii do 69 kg. Na dotaz, jak se mladý Korbel těší na nadcházející utkání odpověděl: ,,Přípravě věnuju maximum, samozřejmě ne však na úkor školy. Připravuju se svědomitě, vždyť budu zápasit v domácím prostředí před rodinou, přáteli a fanoušků, kterým chci předvést skvělý zápas. Ta atmosféra, kdy nastupujete za doprovodu světel, muziky a svého týmu je skoro omračující. Velmi se na to těším."

Jak tento zápas dopadne, uvidí nadšení diváci již začátkem dubna na tradičním Souboji titánů, který se pořádá již po dvanácté a znamená kvalitní utkání, obrovské nasazení a vysokou úroveň prostředí, vhodnou i jako rodinou akci. Přijďte i vy podpořit naše fightery.
Autor:Foto a článek: Teri Lukeš


Jakub Korbel BC Star Plzeň

Předprodej vstupenek zahájen.
Vstupenky do hlediště v ceně 400 a 500 Kč jsou zakoupení ve vrátnici sportovní haly
TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.
Vstupenky VIP na plochu za 700 Kč a stolky k ringu pro 4 osoby které jsou již od 6000 Kč jsou na objednávku přes email.
Všechny druhy vstupenek si můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Pro mimo plzeňské je také možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 4.4.2015 (sobota) od 17.00 hodin.

 

Loading...
1