Blíží se podzimní galavečer Souboje titánů.

16. 9. 2012

S nastávajícím podzimem přichází i jeden z nejprestižnějších kickboxerských turnajů, kterým je již proslulý galavečer Souboj titánů. Ten se uskuteční v sobotu 24.listopadu opět v oblíbené hale Lokomotivy v Plzni.

Letošní turnaj připravuje opravdu zajímavou podívanou a pyramidových soubojů se zúčastní proslulí fighteři. Diváci se mohou těšit na boje, do kterých se nanominovali Rakušan českého původu David Keclík, vítěz minulé pyramidy Filip Sýkora, slovenský bijec Miroslav Cingel a vůbec poprvé se ve vyřazovacích duelech ukáže populární plzeňan Jan „Iron" Tůma. V předchozích ročnících tito aktéři úpolových sportů, startujících ve váze do 86 kg, dokázali zvednout diváky ze sedadel a probudit sportovní halu ve skvělé sportovní prostředí. Jmenovaní borci několikrát dokázali, že mají neskutečnou výdrž a odhodlání po vítězství. Ani hlavní promotéři akce pánové Marek Kaigl a Petr Ottich nedokáží v tak vyrovnaném turnaji tipovat toho nejlepšího.

Samotná pyramida bude doplněna dalšími bojovníky přihlášenými do superfighterů. Ve váze do 69 kg nastoupí Jiří Štádler z Plzně. Jiří je držitelem titulu mistra světa ze Španělska a je to závodník, který se nevyhýbá žádnému souboji. Jeho počet zápasů již dávno převyšuje stovku a převážně odchází z ringu se zdviženou rukou. Dalším velkým tahákem je souboj supertěžkých vah mezi dalším plzeňanem Pavlem Plešincem a Alanem Kapetanovičem. Oba bojují „po svém" a je jisté že se při měření sil bude pořádné blýskat.

Na titánech se opět předvedou i děvčata. Jak jsme se již mohli přesvědčit tyto pohledné bojovnice ani v nejmenším nezaostávají za mužskými kolegy. Po delší době se v Plzni opět předvede věhlasná domácí borkyně mladá Martina Jindrová z Plzně. Výčet jejích titulů v kickboxerském i boxerském ringu by byl na další článek. Soupeřkou jí bude dosud neporažená Lucie Mlejnková z Brna. Ta má za sebou mnohaletou atletickou průpravu. Vyznačuje se razantním stylem boje takzvanou „holandskou" charakteristikou.


Pánové Kaigl i Ottich se na organizování turnaje připravují velmi zodpovědně a přejí si, aby všichni diváci byli spokojeni. Opět se můžeme těšit na světelnou show, půvabné hostesky, ale především na bojovníky a jejich výkony. Je nutné poděkovat i zastupitelům Krajského úřadu města Plzně, kteří turnaj podporují i svým aktivním zájmem a vedení Sportovní komise Magistrátu města Plzně. Na druhé straně organizátoři pomáhají druhým. Například mládež z Dětského domova Domino v Plzni se tohoto turnaje pravidelně účastní, jedná se o nezištnou pomoc tomuto ústavu.
Petr Lukeš

 

 

Předprodej vstupenek zahájen.
K zakoupení ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 24.11.2012 (sobota) do 16.00  za plnou cenu 400 Kč hlediště,  500 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.
Vstupenky budou v prodeji i na místě  v den akce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
1