Bernard Plavec

16. 3. 2018

Vážení přátelé a příznivci Souboje Titánů zejména. Dovoluji si vám představit prvního zástupce dubnové série Souboje Titánů, kterým nebude nikdo jiný než vítěz listopadové finálové série Pyramid CLASH OF TITANS 2017 - Bernard Plavec.

Zástupce pražského X GYM je v současné době v plné přípravě na dubnovou sérii, která jak jsme již v úvodním článku uvedli, bude součástí nominačního klíče do reprezentace České republiky na nadcházející Mistrovství Evropy Muaythai.

Bernard Plavec se v loňské finálové sérii Souboje Titánů uvedl opravdu excelentním způsobem. Ve svém první účasti na tomto turnaji, dokázal v celé pyramidě zvítězit systémem K.O. Tímto nenechal nikoho ani na okamžik na pochybách, že jeho role favorita v loňské pyramidě byla přisouzena oprávněně. V letošní dubnové sérii uvidíme Bernarda Plavce opět. Ovšem tentokráte v superfightu C.M.T.A. rules Muaythai, ve váhové kategorii do 75kg. Soupeřem Bernarda Plavce, bude neméně kvalitní fighter z klubu Gladiátors Gym České Budějovice Pepa Talafous. K této nabídce na fightcard nezbývá než dodat, že se rozhodně máme na co těšit. Jsem si naprosto jistý, že tento duel s účastí Bernarda Plavce nikoho nenechá ani na okamžik chladným. Jedinou otázkou, která je v současné době ve vzduchu je to, pod čí taktovkou letošní superfight proběhne. Bude to Bernard Plavec, nebo Pepa Talafous? Na tuto otázku budeme znát odpověď již 21. listopadu v kongresovém sále Parkhotelu Plzeň.

Bernard Plavec: 17 fights, 13 win, 4 loss, 5 K.O. Titles: Champion Maximus Cup 2017, Winner Pyramid CLASH OF TITANS
24 let, trenér: Lukáš Jirkovský, klub: X GYM Praha.

Vstupenky si můžete objednávat přes email: gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné. Předprodej vstupenek:

Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00 hod. Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště a na balkon získáte na telefonním čísle: 377 321 421. Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek na telefonním čísle: 731 410 410.

 

Loading...
1