Alexandra BUCH

20. 10. 2016

WOMEN'S BANTAMWEIGHT:
Alexandra BUCH
TEAM: Alligator Rodeo Team
MMA record: 8-5


Tato německá bojovnice, se 19.listopadu postaví v plzeňské sportovní hale TJ Lokomotiva na Slovanech Královně českého MMA - Lucii "BULLET" PUDILOVÉ.
Pro zajímavost, její poslední dva zápasy byly se soupeřky, se kterými se v poslední době utkala či měla utkat i právě Lucie "BULLET" PUDILOVÁ.
Nejdříve se loňského 17.května se utkala se Švédkou Linou LÄNSBERG, tady nebylo o čem - výsledek: TKO (Punches and Elbows), Round 1 (2:33) / LÄNSBERG WIN
Po té, v dalším zápase na Alex čekala jiná bojovnice z Německa, která se s Lucií měla pro změnu utkat letos v březnu v Příbrami na akci GCF 34 - Katharina LEHNER, kvůli zranění se však s Lucií nepotkala, nicméně loni 7.listopadu se s Katharinou utkala právě Alex a bohužel (z pohledu Alex) i v tomto případě odešla poražena.
Po jednomyslném rozhodnutím na body (unanimous) bodových rozhodčích mohla začít radovat z vítězství Katharina LEHNER.
Když se podíváme na Alex poslední zápasy, tak i přesto, že z posledních tří zápasů odešla vždy poražena a poslední zápas dosud absolvovala před rokem, tak se jedná o bezesporu o nebezpečnou bojovnici, která jako to už mají ostatně němci v krvi, nepřijede do Plzně jen tak na výlet a zúčastnit se, naopak, svoji černou šňůru porážek bude chtít stůj co stůj chtít přetrhnout a zvítězit!
Jistě tak bude k vidění hodně vzrušující zápas, ve kterém se obě bojovnice vydají ze všech sil a předvedou parádní zápas o kterém bude jistě ještě dlouho mluvit a vzpomínat!
Doražte proto VŠICHNI - 19.listopadu do plzeňské sportovní haly TJ Lokomotiva na Slovanech a buďte při exkluzivní premiéře SOUBOJE TITÁNŮ, nyní podle pravidel MMA a pod názvem CFC - CLASH FIGHTING CHAMPIONCHIP!


-
Předprodej vstupenek k dostání na recepci HIT reality Plzeň
Jedlová 4, Plzeň Slovany Po - Pá 07 - 17:00 hod
Tel: 377 321 421

Vstupenky si také můžete objednávat přes email:
gala@soubojtitanu.cz nebo marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

Loading...
1