Alena Holá v superfightu!

3. 3. 2011

Jedna z nejúspěšnějších českých žen v ringu, Alena Holá, se jako první zástupkyně něžného pohlaví představí na Souboji Titánů v superfightu podle pravidel K-1!

Alena se čerstvě vrátila z Itálie, kde s místní šampiónkou Paolou Cappuci prohrála po velké bitvě pětikolový zápas o interkontinentální titul WAKO PRO nejtěsnějším poměrem 2:1 nbd. Po krátkém odpočinku se opět vrhá do plného tréninku s cílem představit se plzeňskému publiku v nejlepší formě.

Alena Holá z Muay Thai Spartak Žebrák je trojnásobnou mistryní ČR a velice ostřílenou závodnicí, která již v roce 2005 zvítězila na ME organizace WKA. Zlato získala i na světovém poháru WAKO, a na MS organizace ISKA vybojovala bronz. V roce 2009 zápasila na prestižním turnaji K-1 v Soulu o profesionální pás „King of the ring". Na svém kontě má 40 zápasů v K-1, Muay Thai, Lowkicku a Boxu. Alena zápasí v Čechách jen zřídka, a i proto se velice těší na domácí publikum. Účast na tomto galavečeru bere velice prestižně, stejně tak i přípravu. Bojuje vždy naplno, její zápasy vzbuzují velké emoce..

 

Alena Holá - Kráska i zvíře!

Vstupenky budou k zakoupení od 14. března ve vrátnici sportovní haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, 326 00 Plzeň, v pracovní den vždy od 10.00 hodin.

Pro mimo plzeňské je možná rezervace pomocí sms na tel: 731 410 410. K vyzvednutí budou v den akce 8.4.2011 (pátek) do 17.00 za plnou cenu 400 Kč hlediště, 450 Kč na plochu k ringu.

Vstupenky si také můžete objednávat na email: gala@soubojtitanu.cz, marek.kaigl@seznam.cz
Budou vám zaslány na adresu, cena vstupenky plus poštovné.

 

 

Loading...
1