Alena Holá - kráska i zvíře!

7. 11. 2011

Finále Souboje Titánů zažije dívčí válku a zápas Holá - Líšková nabídne divákům to absolutně nejlepší, co lze u nás v ženských fightech vidět.

Alena Holá reprezentující Spartak Žebrák Muay Thai má za sebou vynikající sezonu, kdy na jarních „Titánech" smetla polskou šampionku Asii Gutowskou a následně v létě ve velkém stylu ovládla mistrovství světa WKA odkud si přivezla zlato z disciplíny K-1 a druhé zlato z fullcontactu. V tomto roce vyhrála 7 zápasů v řadě, 4 z toho před limitem. Alena je „kopáč", dobře používá kolena a hlavně v posledním období v zápasech více prosazuje i ruce. Stále se zlepšuje. Pravidelně zápasí v K-1, má již mnoho mezinárodních zkušeností, včetně titulových profi zápasů. Disponuje velmi dobrou kondicí a obrovskou motivací dát letošní úspěšné sezoně „třešničku" v podobě výhry před téměř domácím publikem v Plzni. Je na vítězné vlně a vrcholu sil.

„Jsem v plné přípravě již od začátku roku, dělám pro úspěch maximum a jedu do Plzně vyhrát! „ vzkazuje svým fanouškům Alena Holá.

Alena Holá

Poslední šumavská šelma!

 

 

 

 

Vstupenky do hlediště zajištuje SAZKA TICKET - www.sazkaticket.cz.

 

Lidé potřebují své vzory, aby mohli nalézt ve svém nitru hrdinu.

19.listopadu 2011 Den kdy se rodí legendy ....

Loading...
1