Akhmet Alimbekov

19. 11. 2017

Vážení přátelé a příznivci Souboje Titánů zejména. Je mou povinností vám oznámit velice nepříjemnou zprávu o události, ke které došlo teprve před několika málo dny. Bohužel finálový soupeř Jirky Žáka se v přípravě na turnaj velmi vážně zranil a je dnes více než jasné, že Liu Mingzi nebude moci na finálový zápas nastoupit. Na druhou stranu dobrou zprávou je, že díky okamžité reakci a profesionální práci sportovního ředitele turnaje p. Petra Otticha, se brilantním způsobem podařilo sehnat na poslední chvíli naprosto adekvátní náhradu. Když zde píši adekvátní náhradu, mám tím na mysli fightera s naprosto stejnou výkonnostní třídou a tím pádem i stoprocentní zárukou potvrzení mimořádně kvalitního finálového zápasu turnaje.

Dovoluji si vám tedy po druhé představit finalistu a soupeře české legendy Muay thai Jirky Žáka, kterým je právě výše uvedený fighter Akhmet Alimbekov. Jsem si jistý, že kvalita zápasu a úroveň turnaje nebude touto událostí v žádném případě nikterak dotčena. Ba právě naopak! Díky velmi dobré práci celého organizačního teamu si tedy dovoluji ještě jednou pozvat všechny příznivce bojových sportů na jedinečnou show Souboje Titánů a finálový zápas večera zejména. Gala večer rozhodně nebude ochuzen o žádný fight uvedený v programu večera. Jediné co vám nyní mohu s potěšením sdělit je fakt, že show bude a to opravdu se vším všudy co k Souboji Titánů patří! Budeme se tedy na vás moc těšit, protože sportovní událost roku, kterou bezesporu Souboj Titánů je by bez vás vážení diváci nebyla tím čím je! Jménem celého organizačního teamu vám všem děkuji za pochopení komplikací, které bohužel ke sportu jako takovému prostě patří. Faktem je že nepečeme rohlíky, ale organizujeme profesionální soutěž bojových sportů...

Snažíme se vám díky nesmírně náročné organizaci této profesionální soutěže zprostředkovat ty nejlepší dostupné fightery v co možná nejvyšší výkonnostní úrovni, která momentálně na scéně bojových sportů je. Našim cílem je zprostředkovat vám sportovní show tak, abyste mohli zažít to, co nikde jinde zažít nemůžete. Jedinečnou a neopakovatelnou bitvu o krále Souboje Titánů. Těšíme se na vaší návštěvu do plzeňské Lokomotivy již tento pátek, tedy 25 listopadu. Show již za týden začíná!

Předprodej vstupenek:
Na recepci HIT reality Plzeň, Jedlová 4, Plzeň Slovany, Po - Pá: 7:00 - 17:00.
V prodejně ALFA TACTICAL Družby 1014/19, Plzeň, Po - Pá 9:00 - 12:00, 12:45 - 17:30

Bližší informace k předprodeji vstupenek do hlediště získáte na telefonním čísle 377 321 421.
Bližší informace k předprodeji VIP vstupenek a vstupenek na plochu získáte na telefonním čísle 731 410 410

 

Loading...
1