Adam Audy Captain America

15. 10. 2019

Jedním z dalších bojovníků, na které se můžete 23.listopadu těšit je i bojovník, který se v nedávné minulosti již na Souboji Titánů představil a to jest Adam Audy.

Adam "Captain America" Audy Tento rodák z Tábora, který však žije v Pardubicích a trénuje jak v místním sportovním klubu Pretorian, tak je především jedním z dalších bojovníků, které má pod sebou známý Petr "Khru" Macháček v pražském Hanuman gymu což je již samo o sobě známkou té nejvyšší kvality. Jak jsme od bojovníků z Hanuman zvyklí po dlouhé roky.

Adam se narodil 2.června 1990. Mimo prostředí tělocvičny a šestnácti provazů je jedním ze zástupců sboru Policie České republiky, kterých se na české bojové pár pohybuje a hlavně, více než obstojně. Tento 193 cm vysoký bojovník si o posledním víkendu odskočil k dalšímu zápasu, do zahraničí, konkrétně do malebné země pod alpami, Švýcarska. Svého soupeře ukázkově rozebral jako lego a mohl tak slavit vítězství ve 2.kole TKO.

Nicméně na Souboji Titánů se Adam představil loni na podzim v rámci parádně obsazené pyramidy. V prvním zápase ho tehdy čekal marocký soupeř Ali El Ameri, který bohužel tehdy zvítězil a to konkrétně díky rozhodnutí lékaře, který Adama nepustil do dalšího pokračování zápasu pro tržnou ránu v obličeji, konkrétně roztržené obočí. O důvod víc, vrátit se nyní do Plzně pro vítězství a buďte si jistí, že Adamovo tvrdé lowkicky a kolena jeho soupeř velmi pocítí.
Již 23.listopadu v plzeňské hale Lokomotivy. Vstupenky k zakoupení v síti Ticketlive.cz

Adam Audy
Team: Hanuman gym Praha
Coach: Petr Macháček, Zoran Pešič, Anatomi Hunanyan
Record: 16 fights, 13 Winn, 3 Loss, 1 K.O.
Titles: 1x junior amateur Champion Czech Republic Muaythai - CMTA 2008
1x amateur Champion Czech Republic K-1 ČSFU 2011

photo-pg-2529---

 


Vstupenky budou k zakoupení i v den akce na pokladně haly.

Bližší informace k předprodeji a objednání vstupenek ke stolkům a VIP vstupenek na čísle +420 731 410 410 nebo na gala@soubojtitanu.cz.

Celé stolky na ploše:Stolek: 3.- 5.řada pro 4 osoby - 6.000 Kč
Stolek: 2.řada pro 4-5 osob - 10.000 Kč
Stolek: 1.řada pro 6 osoby - 15.000 Kč

VIP GOLD stolky na ploše:
VIP GOLD EXCLUSIVE stolek pro 6 osob - 20.000 Kč

 

Loading...
1