Síň slávy souboje titánů

HALL oF FAME / Clash of titans

Do síně slávy Souboje titánů se dostanou jen opravdoví titáni.
Podívejte se, kdo vyhrál jednotlivé ročníky Souboje titánů a prošel až do vítězného finále pyramidy.

´16

Stjepan Bekavac

Croatia

Tytulový zápas CFC (Clash Fighting Championship)
-93 kg 5 x 5 min UFC rules: Martin Šolc (CZE) vs. Stjepan Bekavac (HR)

´15

Tomasz Kowalski

Poland

Čtyřčlenná pyramida -84 kg
Obsazení: Polsko, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: Tomasz Kowalski (PL) vs Jiří Kopečný (CZE)

´15

Shonzinyo Abe

Netherlands

Čtyřčlenná pyramida -71 kg
Obsazení: Holandsko, ČR
Finále 3 x 3 min KMM: Shonzinyo Abe (NL) vs Mareš Kryštof (CZE)

´14

Brian "Bad Ass" Douwes

Netherlands

Evropský titul WFCA 5x3 min K-1, Super Heavyweight
Finále: 5 x 3 min K-1 rules: Brian Douwers (NL) vs. Luboš Raušer (CZE)

´13

Petr Ondruš

Czech Republic

Osmičlenná pyramida -91 kg
Obsazení: Chorvatsko, Polsko, Rakousko, Francie, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: Petr Ondruš (CZE) vs Jiří Havránek (SVK)

´12

Toni Milanovic

Croatia

Čtyřčlenná pyramida -86 kg
Obsazení: Slovensko, Rakousko, Chorvatsko, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: David Keclík (A) vs Toni Milanovic (HR)

´11

Filip Sýkora

Czech Republic

Čtyřčlenná pyramida -86 kg
Obsazení: Německo, Holandsko, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: Filip Sýkora (CZE) vs Tyron West (D)

´11

Anatolij Hunanyan

Czech Republic

Čtyřčlenná pyramida -72,6 kg
Obsazení: Německo, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: Anatolij Hunanyan (CZE) vs Jan Fendrych (CZE)

´10

David Keclík

Austria

Osmičlenná pyramida
Obsazení: Německo, Slovensko, Bosna a Hercegovina, Rakousko, Rusko, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: David Keclík (A) vs Filip Sýkora (CZE)

´09

Jiří Žák

Czech Republic

Osmičlenná pyramida
Obsazení: Německo, Polsko, Holandsko, Slovensko, Rakousko, Rusko, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: Jiří Žák (CZE) vs Tomáš Šenkýr(SVK)

´08

David Keclík

Austria

Osmičlenná pyramida
Obsazení: Německo, Polsko, Rakousko, Belgie, Slovensko, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: David Keclík (A) vs Romeo Almazidis (B)

´07

Petr Ondruš

Czech Republic

Osmičlenná pyramida
Obsazení: Německo, Polsko, Holandsko, Slovensko, ČR
Finále 3 x 3 min K-1 rules: David Onufer (CZE) vs Petr Ondruš (CZE)

´06

Jiří Bursa

Czech Republic

Čtyřčlenná pyramida
Obsazení: Maďarsko, ČR
Finále 5 x 2 min lowkick: Jiří Bursa (CZE) vs David Onufer (CZE)

´05

Jiří Bursa

Czech Republic

Čtyřčlenná pyramida
Obsazení: Maďarsko, ČR
Finále 5 x 2 min lowkick: Jiří Bursa (CZE) vs Jiří Apeltauer (CZE)